MENU                PRACOVNÉ PONUKY          KONTAKT

Naše motto:

 

„Úprimná a otvorená  komunikácia je základom  pre našu spoluprácu."

 

 

Ponúkame  Vám sprostredkovanie zamestnania na trvalý pracovný pomer – na pracovnú zmluvu danej krajiny.

 

Pre uchádzačov s aktívnou živnosťou sprostredkujeme prácu priamo u zamestnávateľa.

 

 

ZA SPROSTREDKOVANIE NEÚČTUJEME ŽIADNE POPLATKY

 

Naša agentúra Vám poskytne poradenské služby nielen počas celého priebehu sprostredkovania, ale aj počas Vášho zamestnania v zahraničí.

 

Ak pre Vás momentálne nemáme vhodnú prácu, kontaktujte nás prosím, informujte nás o akú prácu máte záujem a my sa Vám ju budeme snažiť nájsť čo najskôr.

 

Ako na to?

 

1. Kontaktujte nás alebo sa zaregistrujte

Kontaktovať nás môžete telefonicky, mailom alebo priamo cez  kontaktný formulár, alebo sa zaregistrujte cez registračný formulár. Registrácia každého záujemcu prebieha v súlade so zákonom č. 428/202 Z. z o ochrane osobných údajov. V prípade záujmu nám prosím pošlite  mailom  Váš životopis, certifikáty, vyhlášky, osvedčenia preukazujúce Vaše odborné znalosti.

 

2. My Vám vybavíme prácu

Vyhľadáme a zabezpečíme konkrétne pracovné miesto podľa Vašich požiadaviek. Dojednáme pracovné podmienky a pracovnú zmluvu s budúcim zamestnávateľom. Poskytneme Vám informácie ohľadom práv a povinností, ktoré súvisia s prácou v zahraničí.

U všetkých záujemcov o prácu je nutné vzdelanie v odbore – v ktorom sa uchádza o prácu, (u živnostníka je podmienka aktívna živnosť), pracovné skúseností a komunikatívna znalosť nemeckého jazyka.

 

3. Spolupracujeme pri zabezpečení ubytovania a dopravy

Naša agentúra Vám pomôže nájsť ubytovanie a  na požiadanie zabezpečíme dopravu do miesta ubytovania. Ubytovanie a dopravu si hradí uchádzač sám. Možnosť pracovať nadčasy a  3-4 týždňové turnusy.

 

 

 

REGISTRUJ SA!